+48 22 245 38 01
info@photogenica.pl

Bank zdjęć i klipów

O banku zdjęć  
Jak kupić zdjęcie?
Dla Fotografików
O firmie
Umowa licencyjna
Mapa strony
Kontakt
Photogenica - to agencja fotograficzna prowadząca bank zdjęć typu microstock, zawierający gotowe do użycia fotografie, grafiki, klipy wideo (stock footage) oraz pliki audio.
Ze zdjęć, grafik i klipów można korzystać na zasadach licencji Royalty Free (RF), czyli na bardzo szerokich polach eksploatacji, bez ograniczeń terytorialnych i czasowych. Cena licencji zależy od parametrów pobieranego pliku oraz od sposobu zakupu. Wszystkie utwory Photogenica można kupić jako pojedyncze produkty, ale kupujący więcej utworów mogą zaoszczędzić korzystając z ofert zbiorczych: pakietów pobrań, kredytów i subskrypcji.
Jest to doskonała oferta dla agencji reklamowych i interaktywnych, wydawnictw (książkowych, prasowych, internetowch) oraz freelancerów i grafików. Atrakcyjne ceny i przejrzyste zasady rozliczeń zapewniają proste i legalne wykorzystywanie utworów.
Photogenica to profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem na rynku fotograficznym wspierający klientów zainteresowanych zakupem zdjęć. Naszym celem jest również skupienie wokół Photogenica jak największej ilości polskich fotografów, posiadających ciekawe prace dla klientów zarówno z Polski jak i z zagranicy.
Bądź na bieżąco: Bank zdjęć Photogenica na Facebooku Bank zdjęć Photogenica w YouTube Bank zdjęć Photogenica w Google+
Bank zdjęć Photogenica w LegalnaKultura Photogenica znalazła się w katalogu akcji Legalna Kultura, promującej korzystanie z legalnych źródeł kultury w Internecie - fotografii, filmów, książek, muzyki oraz zasobów muzealnych i archiwalnych. Szanujemy prawa twórców i właścicieli praw autorskich.
Proszę czekać...